BAHAR ÇEKİLİŞİ


Çekiliş Katılım Koşulları ve Ayrıntılar:
Çekilişimize katılmak için;
1-) Instagram hesabımızı takip etmeniz, 
2-) Instagram hesabımızdaki Bahar Çekilişi gönderisini beğenmeniz,
3-)Ve bu gönderinin altına tek seferde en az 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir.

Yukarı belirtilen 3 adımdan herhangi birinin eksik veya yanlış uygulanması durumunda katılım koşulsuz, şartsız geçersiz sayılacaktır.

Çekilişimize katılım 7 Nisan 2019 tarihinde, saat 23:59′ da son bulacaktır.
Çekiliş 8 Nisan 2019 tarihinde, saat 21:00′ de Instagram hesabımızdan canlı yayınlanarak yapılacaktır.
Kazanan şanslı çiftimiz ayrıca @rituelvisuals hesabından da duyurulacaktır.

Kazanılan ödül sadece çekilişe katılan hesaba ait çiftlere verilecektir ve her ne şartla olursa olsun bu hak başka kişilere devredilemeyecektir.

Çekilişe çoklu katılım yapılabilmektedir. 3 arkadaşınızı etiketlediğiniz her bir yorum için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Daha fazla çekiliş hakkı elde edebilmek için 3’lü gruplar halinde daha çok arkadaşınızı etiketleyebilirsiniz.

Arkadaş etiketlemede, ünlü hesapları, ticari markalara ait hesaplar, ürün satışı yapan sayfalar vb gibi arkadaşınız olmayan kişi ve/veya hesapların etiketlenmesi yada daha önceki gönderilerde yer alan arkadaşlarınızın tekrar etiketlenmesi halinde o gönderi dikkate alınmayacak ve çekilişe katılım hakkı elde edemeyecektir.

Kazanan çiftimizle yapılacak çekim en geç 1 Temmuz 2019 tarihine kadar, hafta içi bir günde, İstanbul’ da gerçekleşmelidir. Çekim yapılacak tarihte çiftimizin müsaitlik durumu kadar, bizim çekim takvimimiz de göz önüne alınarak, ortaklaşa mutabık kalınacak bir gün tercih edilecektir. Çiftten kaynaklanan herhangi bir nedenden ötürü, çekimin belirtilen tarihe kadar gerçekleşmemesi durumunda, ödül hakkı geçerliliğini kaybedecektir. Çekimin İstanbul dışında gerçekleşmesinin talep edilmesi halinde, ulaşım, konaklama ve benzeri masraflar çifte ait olacaktır.

Çekim ortalama 2 saatlik bir çalışmayı kapsar. Bu çekim süresi tek seferlik kullanıma ait olup, farklı günlere bölünemez. Çekim süresince çekilecek fotoğraf adedinde bir sınırlama yoktur. Çekimde elde edilen tüm fotoğraflar ham halleriyle çiftlere sadece dijital olarak teslim edilir. Ayrıca editörlerimiz tarafından seçilen 40 adet fotoğraf ekibimiz tarafından işlenir.

Ayrıca çekilişimize katılan tüm çiftler, 1 Ağustos 2019′ a kadar yapacakları rezervasyon için tercih ettikleri herhangi bir paket bedeli üzerinden %15 indirim hakkı kazanırlar. Bu tarihten sonra yapılacak rezervasyonlar için kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.