DÜĞÜN HİKAYENİZİ ANLATIYORUZ- RİTÜEL VISUALS HAKKINDA -

Ritüel Visuals, profesyonel fotoğrafçı kadrosuyla en mutlu günlerinizin fotoğraflarını isteğinize bağlı olarak belgesel, hikaye fotoğrafçılığı anlayışıyla, gerek dış çekim gerekse de ortak olarak belirleyeceğimiz iç mekan konseptiyle, estetik ve sıradışı bir çizgide fotoğraflayarak hizmet vermektedir.

Bizler, standart kalıplara bağlı kalmaksızın, her çekimin kendine özgü bir hikayesi olduğunun bilinciyle doğal karelerle ve estetik bir bakış açısıyla bu mutlu gününüzü fotoğraflamaktayız. Ritüel Visuals, unutulmaz anlarınızın her alanında hizmet vermektedir. Düğün, nişan fotoğrafçılığının yanısıra kına, doğum & bebek, event, ürün ya da katolog çekimleri de yapmaktayız. Ayrıca kurumsal etkinliklerinizde ve her türlü organizasyonda fotoğraf ve kamera hizmetleri sağlamaktayız.

Ritüel Visuals, sektörün önde gelen düğün ve etkinlik firmalarının yer aldığı Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği (YEPUD) üyesi bir firma olarak kurumsal kimliğini oluşturmaktadır.

Ayrıca, Wyndham Grand İstanbul Europe Hotel ‘in anlaşmalı fotoğraf ve video hizmetleri çözüm ortağı olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.