Biz yaratıcı bir görsel ajansız
Teknolojiyi sanatla birleştiriyoruz​

Süreçlerimiz Nasıl İşliyor?

Firmanız, markanız yada bireysel çekimler için yaratıcı bir ekibe mi ihtiyacınız var?

İletişime Geçin
(Adım. 01)

İletişime Geçin

Fotoğraf ve video çekimleri konusunda ihtiyacınız olan hizmet talebinizi kısaca özetleyerek bizimle iletişime geçiyorsunuz. Bunun için websitemizdeki iletişim sayfasını kullanabilir, yazılı olarak yada bizi arayarak talebiniz iletebilirsiniz.

Tanışalım
(Adım. 02)

Tanışalım

Bizimle ilk teması gerçekleştirdikten sonra, ekibimiz size dönüş yapacaktır. Uygunluk durumunuza göre sizi ofisimize davet ediyor yada ortaklaşa belirleyeceğimiz bir lokasyonda görüşerek hem tanışmış oluyoruz hem de taleplerinizi detaylıca birlikte gözden geçiriyoruz. 

Planlama
(Adım. 03)

Planlama

İlk 2 adımdan sonra artık nasıl bir hizmet vereceğimizden eminiz. Bunun için gerekli tüm ekip ve ekipmanların listelenmesi, çekim tarihi ve lokasyonu, post prodüksiyon aşamlarının planlamasını yapıyoruz ve çekime hazırız.

Çekim ve Teslimler
(Adım. 04)

Çekim günü ve Teslimler

Yaratıcı ekibimiz daha önce kararlaştırılan şekilde çekimlerini gerçekleştirir. Sizin beklentinizi en üst seviyede karşılayacak şekilde gerekli dataları toplar. Daha sonra projenin büyüklüğüne göre bazen birkaç gün bazen birkaç haftada post prodüksiyon aşamasından geçerek hizmetimizin son aşaması olan dijital teslimler tarafınıza sağlanır.

Haydi hemen ilk adımla başlayalım

Bir Projeniz Var
ve Çözüm Ortağı mı Arıyorsunuz?

Fotoğraf ve video çekimleri konusunda ihtiyacınız olan hizmet talebinizi yan tarafta bulunan mesaj alanına kısaca özetleyerek bizden beklentilerinizi yazabilirsiniz. Proje ekibimiz talebinizi değerlendirerek en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacak ve müsaitlik durumunuza göre randevu oluşturacaktır. Hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürmek için biz de sizin gibi sabırsızlanıyoruz.

Phone:

+90 539 813 40 83

Email:

info@rituelvisuals.com